Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Jem owoce, piję mleko - w życiu zajdę daleko

2013-05-28 18:04:43 (ost. akt: 2013-05-28 14:05:52)

Autor zdjęcia: szkoła

Uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie brały udział w wyjątkowej imprezie sportowej pod hasłem: ,,JEM OWOCE, PIJĘ MLEKO – W ŻYCIU ZAJDĘ DALEKO”, która odbywała się na terenie kompleksu sportowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie.

Organizatorem był Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie.

W konkurencjach sportowych wykorzystano owoce i warzywa, które zastąpiły przybory sportowe. Drużyny z Zaborowa rywalizowały z rówieśnikami z 65 placówek z regionu o Puchar Dyrektora Oddziału Terenowego ARR w Olsztynie.

Impreza promowała nie tylko zdrowy tryb życia, ale również unijne programy ,,Szklanka mleka” i ,,Owoce w szkole”, które realizowane są w szkole. Dla dzieci przygotowano ciekawe atrakcje, między innymi dmuchaną zjeżdżalnię, trampolinę, przejażdżkę wozem i konno, jednoosiowe pojazdy dwukołowe.
Hanna Zielińska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dredd #1097965 | 88.156.*.* 28 maj 2013 22:28

    A ja pytam: Kiedy skończy się fikcja na stacjach diagnostycznych i dopuszczanie do ruchu aut, które dopuszczone być nie powinny????? Kiedy Policja zajmie się autami z przednimi, bocznymi szybami czarnymi jak smoła (vide znany fryzjer), które są NIEDOZWOLONE????? Kiedy Stacje diagnostyczne i Policja ukrócą jazdę autami ze zbyt głośnymi tłumikami?????

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages