Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

W Turówku świętowali Dzień Chłopaka


2013-10-01 11:28:30 (ost. akt: 2013-10-01 11:43:43)

Autor zdjęcia: archiwum sołectwa

W Turówku odbyła się malutka impreza z okazji DNIA CHŁOPAKA:) Była to pierwsza taka uroczystość w naszej miejscowości,ale skoro jest świetlica, trzeba z niej korzystać.

Żeby było swobodniej, podzieliłyśmy z naszą świetlicową Joanną Nowak program spotkania na dwa etapy: dla dzieciaków i starszej części naszych panów.

Najpierw na godz.15.00 byli zaproszeni najmłodsi chłopcy,których w Turówku jest 12. Część chłopców, tych najmłodszych przyszła z mamusiami, które aktywnie włączyły się do konkurencji sportowych i zabaw. Konkurencje były i śmieszne (karmienie kiślem z zawiązanymi oczyma) i wymagające kondycji np. przenoszenie piłeczek na wyznaczone miejsce. Nawet dwuletni chłopcy: Marcel i Filip chętnie brali udział w konkurencjach. Na koniec wszyscy chłopcy sprawiedliwie dostali słodycze, a następnie losowali nagrodę główną, dużego teletubisia, którego wylosował Dominik.

Gdy dzieciaki poszły do swoich domów, nadeszła kolej na chłopców trochę starszych .Każdy dostał zaproszenie "od nastolatka do dziadka". Niestety frekwencja nie dopisała, przyszło tylko 8 panów. Chyba się bali... Jednak to nie ważne ile osób nie przyszło. Ważne, że ci którzy przyszli, naprawdę świetnie się bawili:) Właśnie dla tych panów zostały przeprowadzone wszystkie konkurencje (tylko i wyłącznie śmieszne), a za każde zwycięstwo była nagroda, również śmieszna.

Na koniec wręczyłyśmy na ręce przybyłych panów nagrodę na świetlicę dla ich rozrywki drewnianą tarczę do rzutek.Barbara Krauze
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages