Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Nie zapomnij o drugim śniadaniu

2013-10-22 19:55:19 (ost. akt: 2013-10-23 08:58:45)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Rozpoczęła się akcja Gazety Olsztyńskiej i Gazety Działdowskiej pod hasłem „Nie zapomnij o drugim śniadaniu”. Do akcji przyłączył się wójt gminy Kozłowo Jacek Jankowski i przedsiębiorca Henryk Tuszyński. Śniadanka trafiły już do szkół w Gminie Kozłowo.

Przedsiębiorca Henryk Tuszyński i wójt Jacek Jankowski spotkali się z uczniami klas pierwszych i "zerówek" w szkołach w Kozłowie, Szkotowie, Rogożu i Zaborowie. Dzieci otrzymały kolorowe pojemniki śniadaniowe wraz ze słodką niespodzianką. W sumie rozdaliśmy ponad 100 śniadanek. Akcja ma na celu przypomnienie uczniom oraz ich rodzicom, jak ważnym posiłkiem w diecie dzieci jest właśnie drugie śniadanie.

Na twarzach maluchów malowały się szczere uśmiechy - w podziękowaniu zaśpiewały one kilka ślicznych piosenek. Panowie Jacek Jankowski i Henryk Tuszyński bez problemy dogadali się z dzieciakami i wesoło spędzili z nimi wtorkowe przedpołudnie.

Śniadanka otrzymały dzieci: klasa I - Zespół Szkolno Przedszkolny im. Marii Zientary Malewskiej w Kozłowie (pani wychowawczyni pani Dagmara Nachtygal, pani dyrektor Barbara Szczepkowska), grupa "0" w Zespole Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie (pani wychowawczyni Iwona Jaroszewska i pani dyrektor Dorota Soliwoda), grupa "0" w Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Rogożu (pani wychowawczyni Jolanta Kąsek, pani dyrektor Dorota Burska), grupa "0" i klasa I ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie (panie wychowawczynie Małgorzata Kawecka, Irena Kaczorowska i pani dyrektor Ewa Ostrowska).

Zobacz zdjęcia i film.

mcz
działdowo@gazetaolsztynska.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dżizis #1225690 | 178.36.*.* 23 paź 2013 03:10

    Artykuł jak za głębokiej komuny. Jeszcze tylko wierszyków na cześć wodza brakuje.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages