Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Tuwim w Szkotowie

2013-12-09 21:03:21 (ost. akt: 2013-12-09 21:09:19)

Autor zdjęcia: Maria Chmielewska

W Zespole Szkół w Szkotowie odbył się spektakl poświęcony Julianowi Tuwimowi. Zamykając Rok Tuwimowski uczniowie pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców przygotowali przedstawienia, których inspiratorem była Pani dyrektor D.Soliwoda.

Uroczystość ta stanowiła uwieńczenie kilkudniowych spotkań uczniów z Julianem Tuwimem na niektórych lekcjach lub zajęciach dodatkowych, podczas których dzieci uczyły się wierszy i wykonywały prace plastyczne związane z ogłoszonym konkursem.

Każda grupa wiekowa zaprezentowała wybrane wiersze dla dzieci ujęte w formie inscenizacji wprowadzając, tzw. teatr sylwet, którym towarzyszyły ilustracje muzyczne.

Spektakl zakończył się rozstrzygnięciem konkursu, wspólną recytacją „Lokomotywy” i rozdaniem słodkich upominków od wójta Gminy Kozłowo – Pana Jacka Jankowskiego. Wszystkie dzieci zostały także obdarowane prezentami, które przekazał na ręce Pani Dyrektor przyjaciel szkoły – Pan Henryk Tuszyński.
Izabela Miller

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na kozlowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: mch1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages