Sobota, 24 czerwca 2017. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Taekwondo. Ewelina dała "czadu" w Niemczech

2013-12-11 11:00:00 (ost. akt: 2013-12-10 19:43:26)

Autor zdjęcia: NKTS Kozłowo

W niemieckim Sindelfingen odbyły się zawody Park Cup 2013 w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wzięły udział członkinie Kadry Narodowej juniorów Ewelina Mierzwińska i Patrycja Rogozińska, na co dzień trenujące w NKTS Kozłowo

Turniej ten został zakwalifikowany do turniejów rankingowych kategorii junior. Wzięły w nim udział członkinie Kadry Narodowej juniorów Ewelina Mierzwińska i Patrycja Rogozińska, na co dzień trenujące w NKTS Kozłowo.

Ewelina gładko pokonała wszystkie swoje rywalki wygrywając cztery walki stanęła na najwyższym stopniu podium. Po tym starcie Ewelina umocniła się na pozycji liderki w rankingu do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się w marcu na Tajwanie.

Patrycja startując w kategorii senior, tym razem w półfinale musiała uznać wyższość Austryjaczki Schonegger Christina (2:4), plasując się na trzecim miejscu. NKTS