Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

W kozłowskiej szkole promują zdrowie

2014-03-20 15:50:23 (ost. akt: 2014-03-20 15:52:28)

Autor zdjęcia: szkoła

W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie, realizując zadania zawarte w planie działań na rok szkolny 2013/2014 dotyczące problemu priorytetowego - występowanie agresji i przemocy wśród uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie zorganizowano zajęcia dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.

Zajęcia prowadziły panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nidzicy: Zajęcia miały na celu przypomnienie i pogłębienie wiedzy uczniów na temat agresji i przemocy, jej przyczyn, skutków, sposobów reagowania na niewłaściwe zachowania.

Rodzice otrzymali wiele przykładów poprawnych reakcji na agresywne zachowanie dziecka. Natomiast pracownicy szkoły kilka podstawowych wskazówek dotyczących postępowania wobec trudnych zachowań oraz kilka technik dyscyplinowania uczniów. Dagmara Nachtygal


POLECAMY

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj 

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages