Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Podziękowaniom nie było końca

2014-05-27 17:40:28 (ost. akt: 2014-05-27 17:43:57)

Autor zdjęcia: Kamila Oczkowicz

27 marca w sali Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie odbyła się uroczysta sesja rady gminy połączona z obchodami dnia samorządowca.

Słowom uznania, gratulacjom oraz kwiatom nie było końca. Dyrektorzy szkół, jednostek samorządowych oraz przedstawicieli firm dziękowali za przykładną współpracę zarówno wójtowi gminy Jackowi Jankowskiemu, przewodniczącej rady Alicji Eidtner jak i wszystkim, którzy angażują się w pracę samorządu.

W porządku obrad było również wręczenie tytułu "Zasłużony dla Gminy Kozłowo". W tym roku przyznawano ją po raz trzeci. We wcześniejszych latach tytuł otrzymali: Bolesław Tołłoczko i Henryk Klimaszewski. W tym roku, statuetkę z rąk wójta odebrał Ryszard Cecot, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa w Olsztynie.

Sesję zakończono artystycznym akcentem - występem zespołu Sukces.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages