Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Owocowo-Warzywne Potyczki Sportowe w Zaborowie

2014-05-28 16:13:16 (ost. akt: 2014-05-28 13:17:38)

Autor zdjęcia: szkoła

Dzieci z klas 0-III ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego 
w Zaborowie uczestniczyły w Owocowo –Warzywnych Potyczkach Sportowych, które po raz drugi odbyły się w szkole w ramach realizacji programów Trzymaj Formę! 
i Owoce w Szkole.

Potyczki sportowe rozpoczęła Dyrektor Ewa Ostrowska, życząc najmłodszym uczniom niesamowitych wrażeń i dobrej zabawy.
Uczniowie klasy VI pod kierunkiem Małgorzaty Chmielewskiej opracowali i ustawili 7 stacji sprawnościowych , na których maluchy mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Szóstoklasiści przygotowali specjalne karty uczestnika zabawy sportowej, w której dzieci otrzymywały potwierdzenie zaliczenia zadania specjalną pieczątką z owocowym lub warzywnym motywem. Uczniowie byli również sędziami na poszczególnych stacjach.

Nad sprawnym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwały wychowawczynie klas 0-III. Uczniowie sprawdzili swoją formę w następujących konkurencjach: Cebulowa gimnastyka, Witaminowa ścieżka, Ziemniak w garnku, Ogórkowy tor przeszkód, Wyścigi arbuzów, Toczenie kapusty oraz Marchewkowy jeż.

Każdy uczeń po uzyskaniu 7 pieczątek w nagrodę częstował się jabłkiem, truskawkami i sokiem owocowym.Potyczkom towarzyszyła wesoła muzyka. Sportowe zmagania zakończyło wspólnie wykonanie układu tanecznego Burger Dance.

Taniec nie sprawił maluchom trudności, gdyż w szkole odbywają się tzw. Tanecznych przerw, podczas których ćwiczą pod kierunkiem koleżanek z klas V i VI. Ten gorący, majowy dzień okazał się dla maluchów dniem radości, satysfakcji i wielu pozytywnych wrażeń, które zaniosły do swoich rodzin.Małgorzata Chmielewska


POLECAMYPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages