Wysokie zwycięstwo GKS-u Kozłowo

2014-06-02 21:35:22(ost. akt: 2014-06-02 22:46:39)

W niedzielę (1 czerwca) w meczu 19 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 GKS Kozłowo wysoko pokonał na wyjeździe Iskrę Smykówko 9:1 (3:1)
Kolejne ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze GKS Kozłowo, tym razem na wyjeździe z autsajderem tabeli Iskrą Smykówko aż 9:1

Na mecz z Iskrą Smykówko GKS Kozłowo wyjechał bez dwóch czołowych swoich zawodników Łukasza Mańki i Przemka Szczepańskiego. Gospodarze rozpoczęli mecz z impetem. Pierwsze minuty to ataki gospodarzy. Nasz zespół często fauluje. Stałe fragmenty gry wykonywane przez Iskrę bardzo dobrze wybijała nasza defensywa.

Po jednej z kontr naszego zespołu Patryk Doroziński strzela pierwszą bramkę. Kilka minut później czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy za faul na zdobywcy pierwszego gola Patryku Dorozińskim który wychodził na czystą pozycję. Iskra do końca spotkania grała w osłabieniu.

Grając w przewadze GKS zdobywała kolejne gole po strzałach Bartka Grzeli i Roberta Sobotka wprowadzając trochę spokoju w naszym zespole, jednak nie na długo. Kolejny rzut wolny dla Iskry i bardzo ładne uderzenie w okienko bramki strzeżonej przez Konrada Krzyżewskiego.

Jeszcze przed przerwą Kamil Kowalik zostaje sfaulowany i nie jest w stanie kontynuować gry.

Po przerwie festiwal strzelecki rozpoczyna Marcin Lesiński który strzela na 4:1. Kolejne gole nasz zespół zdobywa po strzałach Michała Kwiatka, który wrócił do gry po 9-cio miesięcznej kontuzji, Roberta Sobotki, Roberta Kęcika, Błażeja Fahla.

Zasłużone, wysokie zwycięstwo GKS-u Kozłowo w tym spotkaniu. Nasz zespół był co najmniej o klasę lepszy i zdecydowanie wygrał ten mecz

Gratulacje dla całego zespołu. Bardzo cieszy bramka Michała Kwiatka, który wrócił do gry po bardzo długiej przerwie. Kamilowi Kowalikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Po zwycięstwie nad Ikrą Smykówko GKS Kozłowo awansował na 3 miejsce w ligowej tabeli