GKS Kozłowo nie zwalnia tempa

2014-06-08 18:02:06(ost. akt: 2014-06-08 18:26:03)

W niedzielę (8 czerwca) w meczu 20 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 GKS Kozłowo pokonał Iskrę Narzym 3:0 (0:0)
Kolejne piąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach A-klasy odniósł GKS Kozłowo, tym razem wyższość naszego zespołu musiała uznać Iskra Narzym.

Od pierwszym minut w dzisiejszym meczu przeważali gospodarze, Wysunięty duet Łukasz Mańka i Patryk Doroziński stwarzali groźne sytuacje pod bramką gości. Już w 15 min.miejscowi mogli objąć prowadzenie. Patryk Doroziński próbował lobować bramkarza gości lecz sztuka ta nie powiodła się.

Dośrodkowanie Łukasza Mańka i Grzesiu Szabelski próbuje efektownej przewrotki, lecz też sztuka ta nie powiodła się. Pierwsza połowa mimo niezłych sytuacji do objęcia prowadzenia kończy się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowę gospodarze rozpoczynają z impetem. Łukasz Mańka ładnie uderza z prawej strony, a za chwilę okazji nie marnuje i zdobywa pierwszego gola dla swego zespołu. Kolejny gol dla gospodarzy to składna zespołowa akcja zespołu i ponownie Łukasz Mańka wpisuje się na listę strzelców.

Swoich szans szukają również goście z Narzymia. Po jednej z nich groźne uderzenie z pola karnego broni bramkarz Kozłowa Konrad Krzyżewski. GKS ciągle przeważa, po jednej z akcji kapitana zespołu Robert Sobotka zostaje sfaulowany w polu karnym gości. Rzut karny pewnie wykorzystuje dobrze usposobiony dzisiejszego dnia Łukasz Mańka zdobywając jednocześnie hat-tricka w tym spotkaniu.

GKS Kozłowo wygrał dzisiejszy mecz 3:0 z Iskrą Narzym 3:0, rewanżując się gościom za porażkę z rundy jesiennej i awansował na 2 miejsce w ligowej tabeli.