Pierwsza przegrana GKS-u Kozłowo

2014-06-16 08:32:04(ost. akt: 2014-06-16 08:35:59)

GKS Kozłowo przegrał na własnym boisku z Czarnymi Rudzienice 2:4.
Na mecz wyszliśmy bardzo zmotywowani, gdyż chcieliśmy zrewanżować się za porażkę i Iławie, 3:2. Niestety, pierwsze minuty zaczynają się fatalnie.

Już w 4' Marcin Lesiński zostaje ukarany żółtą kartką, a w 7' zostaje ponownie ukarany i musi opuścić boisko, przy czym osłabia naszą drużynę. Chwilę później Czarni wychodzą na prowadzenie. Mocny strzał z prawej strony boiska i 0:1 ! Gospodarze nie poddawali się i zdołali strzelić wyrównującą bramkę. Patryk Doroziński mija bramkarza i strzela na 1:1 ! Jedni i drudzy groźnie atakują. Zamieszanie w polu karnym GKS-u i wpada bramka na 1:2 !

Po chwili groźna akcja naszych zawodników. Podanie do Dorozińskiego, który piętką zagrywa do Grzeli ten podciąga kilka metrów, podaje do Mańki i minimalnie piłka szybuje nad poprzeczką.
Pod koniec I połowy jeszcze jedna groźna akcja. Doroziński podaje w pole karne do Grzeli, ten przekłada obrońcę, jednak strzał broni bramkarz.

II połowę lepiej zaczęli Czarni. Rzut z autu, piłka znajduje się w polu karnym, nieporozumienie naszych zawodników i bramkę strzela zawodnik gości. 1:3 ! Po tej bramce akcja naszych zawodników. Mańka zagrywa do Dorozińskiego, który oddaje strzał, jednak świetną interwencją popisuje się bramkarz gości. Następnie kontra naszych przeciwników. Pomocnik Czarnych wpada w pole karne, dorzuca piłkę i strzałem z głowy Czarni podwyższają wynik. 1:4 !

Nieco później identyczna akcja gości, jednak pomocnik Czarnych zostaje sfaulowany i sędzia wskazuje na wapno. 11-stkę obronił jednak nasz bramkarz i dalej utrzymywał się ten sam wynik. W doliczonym czasie gry Sobotka wpada w pole karne i wywalcza rzut karny dla naszej drużyny. Do piłki podchodzi Łukasz Mańka, jego strzał broni bramkarz, jednak przy dobitce jest już bezradny i Łukasz zmniejsza rozmiary porażki na 2:4 !

Mecz był pełen fauli i kontrowersyjnych decyzji sędziego. Naszym zdaniem sędzia za szybko ukarał naszego gracza żółtą kartką. Dziękujemy bardzo kibicom którzy zostali do samego końca z naszą drużyną, jak również samym zawodnikom, którzy walczyli do samego końca.

Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie !