Gmina Kozłowo remisuje na inaugurację rozgrywek

2014-08-24 22:34:01(ost. akt: 2014-08-24 22:59:11)

Zainaugurowane zostały rozgrywki sezonu 2014/2015 w piłkarskiej A klasie gr.4. Gmina Kozłowo zremisowała na wyjeździe z Zamkiem Kurzętnik 1:1 (0:0)
Piłkarze A klasy w miniony weekend zainaugurowali rozgrywki rundy jesiennej nowego sezonu piłkarskiego 2014/2015. Nasz przedstawiciel w tej klasie rozgrywek Gmina Kozłowo zremisowała na wyjeździe z Zamkiem Kurzętnik 1:1.

Mecz w Kurzętniku był wyrównanym spotkaniem z lekką przewagą naszego zespołu. Gra toczyła się głównie środkiem boiska. Kilka dobrych okazji do zdobycia goli mieli zawodnicy, lecz goli kibice w Kurzętniku nie ujrzeli.

W drugiej połowie Gmina Kozłowo zdobyła prowadzenie po strzale Kamila Kowalika. Kamil sprytnie zachował się, przechwycił piłkę od pomocnika Kurzętnika który podawał do swego obrońcy, ubiegł go i wyszedł na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem gospodarzy której nie zmarnował.

Do końca mecz był zacięty gospodarze starali się odrobić straty, lecz Gmina nie dała sobie strzelić gola. Pech niestety nastąpił w ostatniej minucie spotkania. Dośrodkowanie gospodarzy w pole karne Gminy trafiło w rękę Przemka Szczepańskiego. Decyzja arbitra jednoznaczna rzut karny dla gospodarzy a dla Przemka druga żółta kartka i opuszczenie boiska.

Gospodarze skutecznie wykonali ten fragment gry i mecz w Kurzętniku zakończył się remisem 1:1. Za tydzień inauguracja sezonu w Kozłowie i mecz Gminy z KS Mroczno-Grodziczno.