Kolejny sukces Gminy Kozłowo

2014-09-07 19:37:46(ost. akt: 2014-09-07 20:16:28)

W niedzielę (7 września) w meczu 3 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 Gmina Kozłowo na wyjeździe wygrała z Iskrą Narzym 2:1 (2:0)
Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze A-klasowej Gminy Kozłowo. Zespół Roberta Sobotka pokonał na wyjeździe zawsze groźną Iskrę Narzym 2:1.

Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu. Już w 7 min. rzut wolny dla Gminy grający trener Robert Sobotka krótko podał piłkę do Mateusza Fahla a ten potężną bombą z 30 m. wpakował piłkę odbitą po drodze od poprzeczki do bramki gospodarzy.

Chwilę później niezła okazja Bartka Grzeli na prawej stronie, ale strzał naszego pomocnika broni bramkarz Iskry. Gmina zdecydowanie przeważa, stwarza sporo sytuacji strzeleckich. Po jednym z rajdów wspomnianego Bartka Grzeli piłka zostaje podana na przedpole gospodarzy. Obrońca Iskry Andrzej Nadarzyński łapie za koszulkę wychodzącego na czystą pozycję Michała Kwiatka i arbiter spotkania usuwa z boiska zawodnika gospodarzy pokazując mu czerwoną kartkę.

Rzut wolny wykonywał Robert Sobotka po którym piłka obok muru, tuż przy słupku wpada po raz drugi do siatki Iskry. Gmina Kozłowo prowadziła już 2:0, a dobrą okazje na podwyższenie wyniku miał jeszcze Łukasz Mańka.

Po zmianie stron gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę, chcąc zmienić niekorzystny dla siebie rezultat. Po jednej z akcji ofensywnych gospodarzy lewą stroną z dośrodkowanej piłki mija się bramkarz Gminy Łukasz Dobies i pada pierwszy i jak się później okazało ostatni gol dla gospodarzy.

Iskra non-stop atakowała w II połowie. Nasz zespół rozsądnie grał z kontry i po jednej z nich o mały włos a Łukasz Mańka zdobyłby trzeciego gola, lecz uderzenie naszego napastnika trafiło w słupek bramki Iskry.

Kolejne 3 punkty zanotowali na swoim koncie piłkarze Gminy Kozłowo po meczu w którym zwłaszcza w pierwszej połowie zdecydowanie przeważali na boisku i stwarzali więcej sytuacji podbramkowym.

Następny mecz Gmina Kozłowo rozegra również na wyjeździe, a rywalem będzie KS Tyrowo.