Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Bo o swoje bezpieczeństwo trzeba dbać! Bądź widoczny na drodze

2014-09-12 09:37:45 (ost. akt: 2014-09-12 13:06:40)

Autor zdjęcia: Anna Skuza

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, Urząd Gminy Kozłowo włączył się do naszej akcji "Bądź widoczny na drodze". Dzięki temu uczniowie klas I-III wszystkich szkół gminy Kozłowo otrzymali opaski odblaskowe.

— Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo dzieci — mówi wójt gminy Kozłowo, Jacek Jankowski, który razem z przewodniczącą gminy Alicją Eidtner, wiceprzewodniczącym Janem Skwarskim oraz radnym Dariuszem Jarocki wręczał dzieciom opaski odblaskowe.

W akcję promującą bezpieczeństwo dzieci włączyli się również nidziccy policjanci oraz Ela Łachacz, przewodnicząca Rady Rodziców w Kozłowie.


Przypominamy, że każdy pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym musi nosić elementy odblaskowe w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku.

Za brak odblasku policjanci mogą nas ukarać mandatem karnym w wysokości od 20 do 500 zł.
POLECAMY
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages