Poniedziałek, 21 sierpnia 2017. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Zawodnicy NKTS Kozłowo zdobyli 5 medali

2014-09-25 11:38:30 (ost. akt: 2014-09-25 08:54:22)

Autor zdjęcia: NKTS

W międzynarodowym turnieju Warsaw Cup-Polish Open reprezentacja NKTS Kozłowo wywalczyła 5 medali. W zawodach startowało 800 zawodników z kilkudziesięciu krajów.

Ewelina Mierzwińska stoczyła 3 świetne walki. Pierwszą z reprezentantką Białorusi. Drugą z Węgierką, a finałową z Dunką. Wywalczyła złoto.

Mateusz Biegański w pierwszej walce pokonał Białorusina, a w finałowej, z reprezentantem tego samego kraju do zwycięstwa zabrakło mu złotego punktu. Musiał zadowolić się srebrem.

Sara Bandurska wygrała 2 walki. Kolejno z Polką i Białorusinką. Walkę o wejście do finału przegrała z Greczynką, która wygrała całą kategorię i tym samym Sara zdobyła brąz.

Piotr Myśliński po dwóch pojedynkach jednym z Białorusinem, a drugim z Polakiem przegrał 3 walkę z Czechem zajmując przy tym 3 miejsce.

Patrycja Rogozińska również zdobyła brązowy medal. Stoczyła 3 walki. Pierwszą z reprezentantką Czech, a dwie następne z Polkami. Ten turniej był dla niej kolejnym startem kontrolnym przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Europ,y na które wyjeżdża już w czwartek (25 września) do Insbruku. Trzecie miejsce to
dobra prognoza przed mistrzostwami, tym bardziej, że Patrycja startowała w wyższej kategorii 57 kg, a w Austrii startuje w kat 53 kg.

Ada Krajewska i Bartosz Nowak wygrali swoje pierwsze walki. Drugie jednak przegrali.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy dumni z wyników naszych zawodników, tym bardziej, że to był pierwszy start po wakacyjnej przerwie.