Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Pasowanie na ucznia, przedszkolaka i starszaka w Zespole Szkół w Szkotowie

2014-10-06 14:58:45 (ost. akt: 2014-10-06 15:03:19)

Autor zdjęcia: szkoła

29 września to ważny dzień dla najmłodszych dzieci Zespołu Szkół w Szkotowie oraz ich rodziców. Wtedy właśnie zostały pasowane na ucznia, przedszkolaka i starszaka i tym samym stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.Takie wydarzenie to jedno z ważniejszych przeżyć ucznia w szkole.

Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru, odśpiewaniem hymnu państwowego oraz powitaniem przybyłych gości: rodziców dzieci i Pani Krystyny Kukwy – wieloletniego przyjaciela szkoły.

Dużym przeżyciem była część artystyczna. Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, których treść wyrażała odczucia najmłodszych związane ze szkołą i przedszkolem.

Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor dokonała pasowania. Nasi młodzi przyjaciele otrzymali pamiątkowe dyplomy i opaski oraz słodkie upominki.

Piękne życzenia i podarunki otrzymały dzieci także od Pani Krystyny Kukwy. Za wszystkie upominki i miłe słowa serdecznie dziękujemy.

Po oficjalnej części uroczystości dzieci, ich rodzice, wychowawcy oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek, zorganizowany i przygotowany przez rodziców, którym składamy serdeczne podziękowanie za współpracę w organizacji uroczystości.

Ewa Szymańska
Iwona Jaroszewska

Polub nas na Facebooku:

Źródło: mch1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages