Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

10 par z Kozłowa świętowało Złote Gody

2014-11-06 16:12:02 (ost. akt: 2014-11-06 10:16:40)

Autor zdjęcia: kozlowo.pl

W Urzędzie Gminy w Kozłowie odbyło się uroczyste wręczenie „Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla 10 par małżeńskich. Odznaczenie to Prezydent nadaje parom, które przeżyły w jednym związku małżeńskim, co najmniej 50 lat.

—Chcę Wam podziękować za wspólnie przeżyte lata, za trud wychowania dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, środowiska i gminy”— tymi słowami przywitał Złotych Jubilatów Jacek Jankowski, wójt gminy Kozłowo.

Jubilaci obchodzący Złote Gody otrzymali kwiaty i upominki – pościel oraz ciepły koc oraz medale, które wręczyli: Jacek Jankowski, Alicja Eidtner Przewodnicząca Rady Gminy i wiceprzewodniczący rady gminy Jan Skwarski. Małżonkowie obecni na uroczystości odnowili przysięgę małżeńską, a następnie przy lampce szampana i poczęstunku wspominali wspólnie przeżyte lata.

Medalami zostali uhonorowani: Zofia i Horst Kamińscy, Władysława i Marian Suszek, Jadwiga i Edmund Mariańscy, Teresa i Krzysztof Gomoła, Krystyna i Eugeniusz Bukowscy, Genowefa i Stanisław Fydrychowie, Teresa i Wiesław Grankowscy, Stanisława i Wiesław Godleś, Danuta i Stefan Oglęccy, Teresa i Wacław Niedziałkowscy .


POLECAMY


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Alek #1536013 | 178.36.*.* 7 lis 2014 01:19

  Jacy ci ludzie na zdjęciu szczęśliwi. Szczególnie Ci z tyłu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Katarzyna :) #1535474 | 88.199.*.* 6 lis 2014 16:30

   Serdecznie pozdrawiam Panią Tereskę i Pana Wacława Niedziałkowskich :). Życzę dużo zdrówka na kolejne gody :).Kasia z NNI :)

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages