Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kozłowie

2015-01-27 16:16:59 (ost. akt: 2015-01-27 14:18:15)

Autor zdjęcia: Anna Latek-Lejbt

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie odbył się II Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem był Zespół Szkół w Rogożu.

Głównym celem imprezy było pielęgnowanie tradycji kolędowania poprzez prezentację tradycyjnych kolęd i pastorałek, poszukiwanie nowych aranżacji i pomysłów twórczych oraz propagowanie wspólnego muzykowania i kreatywności twórczej dzieci i młodzieży.

Jury, którego przewodniczącą była Bogusława Szpandowska, oceniając poszczególne zespoły, brało pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, umiejętności wokalne wykonawców, interpretacja prezentowanych utworów, ogólny wyraz artystyczny.

I miejsce w kategoriach klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej zdobyli uczniowie Zespołu Szkół w Rogożu, natomiast laureatem w kategorii klas gimnazjalnych zostali przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kozłowie. Przewodnicząca jury zwróciła uwagę na wysoki i wyrównany poziom wykonywanych przez uczniów utworów.

Wójt Jacek Jankowski oraz dyrektor ZS w Rogożu - Dorota Burska wręczyli laureatom nagrody rzeczowe, a pozostałym uczestnikom pamiątkowe dyplomy i słodkie nagrody pocieszenia.


ZS w Rogożu

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: aniall

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sikorka #1647854 | 88.199.*.* 27 sty 2015 18:02

    Przewodnicząca jury niech się sama nauczy śpiewać!

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages