Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Dzień Kobiet w Sławce Wielkiej

2015-03-15 11:52:56 (ost. akt: 2015-03-15 14:16:41)

Autor zdjęcia: Świetlica w Sławce Wielkiej

W Świetlicy Wiejskiej w Sławce Wielkiej odbyła się uroczystość związane z Dniem Kobiet. Na zaproszenie odpowiedziało wiele Pań.

Uroczystość rozpoczęła się występem zespołu "Kozłowianki" pod kierunkiem Tadeusza Millera. Następnie wszyscy obecni na sali przywitani zostali oraz złożone zostały życzenia przez sołtysa Marcina Leśniewskiego, radnego Wojciech Pacuszka oraz wójta Gminy Kozłowo Jacka Jankowskiego.

Po życzeniach nastąpiło wręczenie kwiatka dla każdej z Pań. Po kilku minutach po raz kolejny wystąpił zespół "Kozłowianki", wraz z zespołem śpiewała cała sala. Kolejnym punktem programu była część artystyczna, w której panowie w trzech odsłonach wyznali Paniom, za co je kochają.

Były również występy solo, w których wystąpiła Magda Kowalkowska oraz Bogdan Dobies, utwory w ich wykonaniu zapierały dech w piersi, cała sala wiwatowała i nagrodziła solistów gromkimi brawami.

Kolejną atrakcją był konkurs z wiedzy kulinarnej, do którego zgłosiło się 5 Pań. Pytania były bardzo proste, choć ku zdziwieniu odpowiedzi nie padały błyskawicznie, lecz panie musiały się troszeczkę zastanowić.

Pierwsze miejsce zdobyła Beata Borkowska, która otrzymała zestaw noży, drugie Agnieszka Dobies nagrodą był termos, trzecie Regina Skuza, która otrzymała patelnię, czwarte, piąte Monika Dorozińska i Małgorzata Nowakowska, które dostały po wałku. Później wylosowana została jeszcze spośród wszystkich pań jedna dodatkowa nagroda, którą otrzymała Dorota Dobies a był to czajnik elektryczny.

Po konkursie został wzniesiony toast przez pana sołtysa za zdrowie i szczęście Pań. W między czasie Bogdan Dobies rozweselał wszystkich obecnych na sali dowcipami o tematyce kobiet, którymi sypał jak z rękawa, śmiechu było, co nie miara.

Następnie wspólnie przy akompaniamencie na akordeonie pana Millera zaśpiewanych zostało kilka piosenek. Oczywiście jak był toast to i nie mogło zabraknąć lampki wina oraz słodkiego poczęstunku czy kawy.

Sołtys Marcin Lesiński oraz radny Wojciech Pacuszka dziękują bardzo wszystkim za pomoc w zorganizowaniu imprezy.Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Zebra

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages