A-klasa. Gmina Kozłowo zaczyna wygrywać

2015-04-26 22:16:09(ost. akt: 2015-04-26 22:46:34)

W niedzielę (26 kwietnia) w meczu 14 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 Gmina Kozłowo pokonała na własnym stadionie Iskrę Narzym 2:0 (1:0)
Po nie najlepszym starcie w rundzie jesiennej (porażki u siebie z Zamkiem Kurzętnik i na wyjeździe z Mrocznem-Grodziczno) piłkarze A-klasowej Gminy Kozłowo zaczęli wygrywać. W niedzielne popołudnie pokonali na własnym stadionie Iskrę Narzym 2:0.

GKS rozpoczął mecz z animuszem. Kapitan zespołu Bartek Grzela w tempo podaje piłkę do Roberta Kęcika, a ten nie ma problemu z umieszczeniem jej w siatce. Po zdobyciu prowadzenia to goście z Narzymia prowadzą grę. Częściej są w posiadaniu piłki, lecz do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa to wyrównane widowisko. Wynik na 2:0 podwyższył Kamil Kowalik po długiej wrzutce z autu Roberta Kęcika i przedłużeniu głową Kuby Wiśniewskiego.

W zespole gospodarzy wystąpiło dzisiaj trzech debiutantów: Kuba Wiśniewski, Jacek Świtkowski i Piotr Góralewski. Ten trzeci był nawet bliski zdobycia gola przy jednej z akcji ofensywnych Gminy, lecz obrońcy Iskry z linii bramkowej wybili piłkę.

Gmina Kozłowo wygrała swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej z Iskrą Narzym 2:0. Punkty cieszą gospodarzy i awans w ligowej tabeli na 4 miejsce.