A-klasa Gmina Kozłowo na fali

2015-05-02 13:46:26(ost. akt: 2015-05-02 19:51:08)

W piątek (1 maja) w meczu 15 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 Gmina Kozłowo pokonała na własnym stadionie LKS Tyrowo 4:1 (0:0)
Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali piłkarze A-klasowej Gminy Kozłowo. W piątek pokonali na własnym stadionie LKS Tyrowo 4:1.

Początek meczu to twarda walka toczona głownie środkiem boiska. Jeden jak i drugi zespół miał swoje szanse na objęcie prowadzenia lecz wynik bezbramkowy utrzymał się do końca I połowy.

Po zmianie stron za Jacka Świtkowskiego wszedł na boisko Michał Kwiatek i ta zmiana okazała się bardzo trafna. Robert Kęcik dalekim wyrzutem z autu posyła piłkę w pole karne a tam właśnie Michał Kwiatek skierował piłkę do siatki gości i gospodarze objęli prowadzenie 1:0.

Goście z Tyrowa szybko odpowiadają. Rzut wolny tyrowian w pole karne GKS bramkarz gospodarzy Konrad Krzyżewski wybija wprost pod nogi kapitana gości Łukasza Rutkowskiego a ten nie ma problemu z umieszczeniem jej w siatce i wyrównuje stan meczu na 1:1.

Dziesięć minut później GKS Kozłowo ponownie obejmuje prowadzenie. Przy wrzutce piłki w pole karne fatalnie interweniuje jeden z obrońców gości i zdobywa gola...samobójczego. Gmina prowadzi już 2:1 i nie zwalnia tempa. Na 25 metrze faulowany jest Michał Kwiatek, a egzekutor Adrian Żmijewski popisuje się fantastycznym uderzeniem po którym piłka ponownie ląduje w siatce gości.

W końcowych minutach gospodarze podwyższyli wynik na 4:1. Do dośrodkowywanej w pole karne piłę najwyżej wyskoczył Dawid Kamiński i ustalił końcowy wynik.

Gmina Kozłowo wygrała kolejny swój ligowy meczu i zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli