Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły

2015-05-03 09:11:46 (ost. akt: 2015-05-03 13:16:41)

Autor zdjęcia: Maria Chmielewska

Uczniowie, rodzice i nauczyciele z Zespołu szkół w Szkotowie biorą udział w projekcie „Szkoła Współpracy”. Jest to ogólnopolski, systemowy projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej, realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Jednym z najważniejszych celów projektu jest wprowadzenie w szkołach i przedszkolach całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji pracy placówki.

W ramach projektu organizowane są warsztaty, podnoszące kompetencje w zakresie podejmowania i podtrzymywania współpracy w szkole.

W szkole przeprowadzona została debata uczniowska dotycząca współpracy. Wkrótce odbędą się spotkania nauczycieli oraz rodziców.

Efektem udziału w projekcie i współpracy nauczycieli, uczniów, rodziców będzie opracowanie Programu Współpracy, który będzie użytecznym narzędziem do dalszego rozwijania współdziałania.

Szkoły i przedszkola, które opracują Programy Współpracy, otrzymają Certyfikat „Szkoła/Przedszkole Współpracy”, wydany przez Ministra Edukacji Narodowej.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
 Polub nas na Facebooku:

Źródło: mch1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages