Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Pasowanie na czytelnika

2015-05-27 16:18:40 (ost. akt: 2015-05-27 18:48:22)

Autor zdjęcia: GBP w Kozłowie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kozłowie odbyło się uroczyste „Pasowanie na czytelników” uczniów klasy pierwszej I a i I b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kozłowie.

Uczniów, rodziców, wychowawców oraz zaproszonych gości powitała Małgorzata Sowińska. Na początku uroczystości wójt Gminy Jacek Jankowski oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przeczytali uczniom legendy: “Bratki” i “Przebiśniegi” Ireny Kwintowej. Potem nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelników, którzy przyrzekali, że będą kochać książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Pasowania dokonał wójt. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki. Następnie wzięli udział w zajęciach bibliotecznych na temat „Tajemnice tworzenia książki”. Na zakończenie spotkania nowi czytelnicy otrzymali słodkie niespodzianki. W uroczystości wzięła również udział Lidia Powirska, wicedyrektor ZSP w Kozłowie oraz Pani Małgorzata Krzyżewska kierownik GCKiS w Kozłowie. Małym czytelnikom życzymy wielu radości z czytania książek.

Pracownicy GBP w KozłowieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages