Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Z piosenką przez Świat

2015-05-28 18:05:10 (ost. akt: 2015-05-29 10:06:08)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

20 maja w Gminnym Centrum Kultury i Sportu odbył się już XII Gminny Przegląd Piosenki „Z piosenką przez świat”, organizowany prze Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie. W tegorocznym przeglądzie, odbywającym się pod hasłem „Hity lat 80!”, wzięło udział 6 szkół z terenu gminy Kozłowo - 4 szkoły podstawowe i 2 gimnazja.

Uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie utwory w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 szkół podstawowych, klasy 4-6 szkół podstawowych i klasy 1-3 gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła wicedyrektor ZSP w Kozłowie Lidia Powirska powitaniem przybyłych gości, wśród których obecni byli: wójt gminy Kozłowo Jacek Jankowski, skarbnik gminy Teresa Wiecińska, wiceprzewodniczący Zdzisław Szczepkowski, sekretarz Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Kozłowie Bożena Kwiecień, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Świgoń, kierownik Gminnego Centrum Kultury i Sportu Małgorzata Krzyżewska, dyrektor Zespołu Szkół w Szkotowie Dorota Soliwoda, Dyrektor Zespołu Szkół w Rogożu Dorota Burska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zaborowie Ewa Ostrowska i przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Łachacz.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, zwycięscy – statuetki. Nagrody ufundowali niezawodni sponsorzy, przyjaciele szkoły: BS w Nidzicy oddział w Kozłowie, Radna Gminy Kozłowo Elżbieta Łachacz, Ewa i Roman Pergołowie - Gospodarstwo Rolne w Niedanowie, wiceprzewodniczący Rady Gminy Kozłowo - Zdzisław Szczepkowski, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Przegląd upłynął w miłej, chwilami pełnej wzruszeń atmosferze. Zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia za rok!


WYNIKI PRZEGLĄDU

klasy 1-3 SP
1. kl. III SP w Kozłowie
2. kl.I A SP w Kozłowie
3. kl. I B SP w Kozłowie

klasy 4-6 SP
1. SP w Zaborowie
2. SP w Kozłowie
3. SP w Szkotowie

klasy 1-3 Gimnazjum
1. kl. III B Gim. w Kozłowie
2. Gim. w Rogożu
3. kl.II Gim. w Kozłowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w KozłowieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages