Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Gwiezdna wycieczka

2015-06-25 14:05:19 (ost. akt: 2015-06-25 14:13:36)

Autor zdjęcia: Maria Chmielewska

W piątek, 19 czerwca 2015 r. uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum z Zespołu Szkół w Szkotowie im. Ks. Jana Twardowskiego udali się na jednodniową wycieczkę do Olsztyna.

Pierwszą atrakcją, jaka czekała na uczniów po przybyciu na miejsce, była wizyta w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym, gdzie uczestniczyli w seansie filmowym pt. „Kosmiczny ekspres”. W czasie jego trwania mieli możliwość poznać życie gwiazd - od ich narodzin aż do śmierci, balet zlewających się galaktyk czy wielkoskalową strukturę Wszechświata. Wizyta w planetarium okazała się bardzo pouczająca i rozbudziła wyobraźnię młodzieży.

Później przyszedł czas na wizytę w Family Bowling Cener - olsztyńskiej kręgielni. Uczestnicy wycieczki, podzieleni na zespoły mieli możliwość sprawdzić swoje siły w niezwykle wciągającej grze, jaką są kręgle. Po przygodzie w kręgielni, wszyscy udali się do Galerii Warmińskiej, gdzie w restauracji McDonald's zjedli obiad. Punktem kulminacyjnym wycieczki była zabawa w X Arena Game Club. Tutaj, w arenie-labiryncie, każdy mógł spróbować swoich sił w grze Laser Tag, a po wyczerpującej rozgrywce - odpocząć, korzystając z konsol X Box, symulatorów 3D jazdy samochodem czy gier stolikowych.

Wycieczka okazała się bardzo udana. Niemal każdy uczeń znalazł coś, co szczególnie go zainteresowało. Wszyscy wrócili do domu niezwykle zadowoleni.


Piotr SowińskiPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

Polub nas na Facebooku:

Źródło: mch1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages