środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Pasowanie na pierwszaków

2015-10-29 17:25:44 (ost. akt: 2015-10-29 14:29:11)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

Pasowanie na pierwszaków

Października 2015 roku to pamiętna data dla Pierwszoklasistów. W tym dniu w murach Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej w Kozłowie odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klasy IA i IB. Gośćmi honorowymi uroczystości byli: wójt gminy Kozłowo Pan Jacek Jankowski, dyrektor Banku Spółdzielczego w Kozłowie Iwona Bojanowska, wiceprzewodniczący Rady Gminy Zdzisław Szczepkowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Łachacz.
Pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawców zaprezentowali program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi oklaskami.

Po części artystycznej złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po tych słowach Wicedyrektor Pani Lidia Powirska dokonała symbolicznym ołówkiem aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej w Kozłowie.

Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz słodkich upominków. Po ceremonii pasowania głos zabrał wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski, który pogratulował pierwszakom przyjęcia do braci uczniowskiej i życzył sukcesów w nauce. Rodzice , którzy przybyli licznie na uroczystość zorganizowali ,,słodkie” przyjęcie dla swoich pociech.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów.
Wychowawcy:
Iwona Tchórzewska
Teresa Szulczak

http://96462


Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kris #1846104 | 88.199.*.* 29 paź 2015 22:56

    Bardzo fajnie, że dzieci są pasowane na pierwszaków! Ale jak to się odbywa? Chodzi mi o czas? Mamy prawie listopad? Czy pasuję się te śliczne maluszki pod wydania gazety? Rok szkolny już dawno został rozpoczęty. Czy chodzi o zapełnienie pierwszej strony gazety? Pasowa uczniów nie jest rzeczą nie ponad przeciętną i po prostu normalną. Fajnie dzieci widzieć na fotach tej strony, ale to zapełnianie jej na sztukę kojarzy się z komunistyczną ściemą! Takie miasto, jaka propaganda!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages