Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Z wizytą w Bibliotece Gminnej

2015-10-30 10:25:18 (ost. akt: 2015-10-30 10:32:28)

Autor zdjęcia: GBP w Kozłowie

22 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kozłowie odbyła się lekcja biblioteczna zatytułowana „Poznajemy bibliotekę publiczną”. Gośćmi spotkania byli uczniowie klasy III i IV ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie.

W spotkaniu wzięło udział około 40 uczestników. Wizyta miała na celu zapoznanie z biblioteką publiczną i jej księgozbiorem. Jak zawsze podczas tego typu spotkań dzieci były wszystkim zafascynowane. Z uwagą słuchały przekazywanych informacji. Poznały rozkład pomieszczeń biblioteki – oddział dla dzieci, czytelnię, wypożyczalnię dla dorosłych.
Dowiedziały się, jak należy zachowywać się w bibliotece, według jakich zasad ustawia się książki na półkach oraz w jaki sposób mogą szukać książeczek dla siebie.
Dzieci zadawały bardzo wiele pytań, wykazały się dociekliwością i sprytem. Na zakończenie wszyscy uczniowie oglądali nasz księgozbiór, grali w gry planszowe i komputerowe. Zostały też poczęstowane cukierkami i zaproszone do korzystania z naszej biblioteki. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages