Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Babcia i dziadek w przedszkolu

2015-11-05 18:30:00 (ost. akt: 2015-11-07 10:58:39)

Autor zdjęcia: archiwum

Babcia i dziadek w przedszkolu - pod takim hasłem Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ziemia Kozłowska” zorganizowała spotkania seniorów z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie.

Babcia i dziadek w przedszkolu - pod takim hasłem Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ziemia Kozłowska” zorganizowało spotkania seniorów z dziećmi z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie.
Pierwsze z cyklu spotkań odbyły się 25 września i 22 października pod hasłami: „Czytamy, śpiewamy, ćwiczymy razem” i „Ozdoby z owoców jesieni”.
Czas spędzony przez dzieci z babciami i dziadkiem, to wspólna zabawa, czytanie, robienie ludzików i ozdób, to czas na wspólną rozmowę i uśmiech, to czas na integrację i zżycie się obu grup wiekowych. To czas kiedy dzieci dzielą się swoją radością a starsi doświadczeniem i wiedzą. Trzeba przyznać, że uśmiechy na twarzach wszystkich niezależnie od wieku są bezcenne. Kontynuacja działań będzie miała miejsce w listopadzie i grudniu…, a może staną się one tradycją…zobaczymy… :) W spotkaniach uczestniczył również Jacek Jankowski – wójt Gminy Kozłowo, aktywnie biorąc udział w zabawach i rozmowach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages