Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Oj się działo …..! w Kozłowie

2016-01-14 19:48:39 (ost. akt: 2016-01-14 19:54:40)

Autor zdjęcia: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska

W Kozłowie odbył się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grającej w tym roku pod hasłem "Mierzymy Wysoko". Środki ze zbiórki przeznaczone zostaną na wsparcie oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki dla ludzi w podeszłym wieku.

Po raz siódmy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie włączyło się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorąca atmosfera, szczere i otwarte serca, aby nieść pomoc, widoczne były podczas tegorocznej imprezy charytatywnej.

Jak co roku do akcji włączyły się Gminna Biblioteka Publiczna, świetlice oraz szkoły z naszej gminy.

Organizatorzy zadbali o humor i dobrą zabawę podczas licytacji. Licytację przeprowadziła Katarzyna Stefańska instruktor GCKIS, dopingowała i dodawała komizmu Doda, w rolę której wcielił się Szymon Lipiński -sołtys Siemianowa.

Uczestników wieczornego finału WOŚP gościła wypełniona po brzegi sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie, a wśród publiczności znalazło się wielu znamienitych gości - w tym wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski, kierownicy i dyrektorzy jednostek gminnych, lokalni przedsiębiorcy oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy naszej gminy.

Elementem angażującym uczestników finału były nie tylko występy artystyczne, ale także - a może przede wszystkim - aukcje specjalnie przygotowanych na ten wieczór rzeczy i gadżetów WOŚP.

Podczas tegorocznego finału sponsorzy podarowali dwa torty, które zostały zakupione podczas aukcji przez lokalnego przedsiębiorcę Pana Piotra Rólkę, dzięki jego uprzejmości zgromadzeni uczestnicy mogli skosztować smakołyku.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w AKCJĘ WOŚP sponsorom, wolontariuszom oraz ludziom dobrego serca, którzy przyczynili się do sukcesu 24 finału.

Zebrana kwota 5.970,81 zł

W akcję WOŚP włączyły się szkoły:
Szkoła Podstawowa w Zaborowie – 451,80 zł
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowo – 345.80 zł
Zespół Szkół w Rogożu – 149,60 zł
Zespół Szkół w Szkotowie – 88,41 zł
Krokowo – 260,00 zł
Sławka Wielka 100,00 zł
Loteria fantowa 727,64 zł

Życzymy Orkiestrze grania "do końca świata i o jeden dzień dłużej". Siema!


Polub nas na Facebooku:

Źródło: GCKISKozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages