Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Takimi są ludzie, jakimi czynią ich prawa

2016-05-04 09:02:07 (ost. akt: 2016-05-04 09:02:38)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

Na uroczystej akademii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie uczczono 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie Gimnazjum zaprezentowali montaż słowno-muzyczny związany z wydarzeniami poprzedzającymi uchwalenie Konstytucji.

Konstytucja majowa należy do naszych narodowych skarbów. I choć obowiązywała 15 miesięcy, miała ogromne znaczenie. Wywołała wiele pozytywnych opinii nie tylko w kraju, ale również poza granicami naszego państwa.

Dyrektor Barbara Szczepkowska na koniec uroczystości podziękowała młodym aktorom za trud włożony w przygotowanie apelu dzięki któremu to ważne wydarzenie zostało uczczone w sposób szczególny. Słowa podziękowań skierowała również do nauczycieli przygotowujących akademię - Małgorzaty Różyckiej i Renaty Zagóry. Dla całej społeczności szkolnej była to wspaniała lekcja historii.

Małgorzata Różycka


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages