Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Pasowanie na czytelnika w Zaborowie

2016-05-06 15:00:00 (ost. akt: 2016-05-06 11:04:24)

Autor zdjęcia: SPZaborowo

29 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie odbyła się uroczystość Pasowania Uczniów Klasy I na Czytelnika biblioteki szkolnej.

Akcja ta była zarazem punktem kulminacyjnym realizacji szkolnego projektu pt. „Czytam, więcej wiem i rozumiem”, którego założeniem jest zorganizowanie kampanii na rzecz podniesienia poziomu czytelnictwa w szkole oraz promowanie czytania w dobie rozwoju techniki komputerowej, telewizji, Internetu.

Klasa IV pod kierunkiem pani Ewy Ostrowskiej wprowadziła klasę I w cudowny świat książek, dzięki którym poznajemy wiedzę i stajemy się coraz mądrzejsi. Zapoznali oni również swoich młodszych kolegów i koleżanki z regulaminem biblioteki szkolnej i prośbami książki. Na koniec wręczyli własnoręcznie wykonane zakładki do książki.

Uczniowie klasy VI pod kierunkiem pani Anny Kozłowskiej zaprezentowali przedstawienie pt. „Sąd nad książką”. W mistrzowski sposób przedstawili walory książki, która w dzisiejszych czasach staje się coraz mniej atrakcyjnym nośnikiem przekazu informacji i poznawania świata.

Klasa I została wpisana w poczet czytelników naszej biblioteki, a ich zainteresowanie czytaniem będzie pielęgnowane i rozwijane w następnych latach szkolnych. Swą obecnością zaszczycili nas Rodzice uczniów klasy pierwszej.

Ewa OstrowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: SPZaborowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages