Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

1000 zł na sześciolatka w pierwszej klasie

2016-05-23 16:00:00 (ost. akt: 2016-05-23 09:25:20)

Autor zdjęcia: UG Kozłowo

Kozłowscy radni przyjęli regulamin programu Szkolny Debiut. Rodzice sześciolatków, którzy zdecydują się posłać swoje pociechy do pierwszej klasy otrzymają wsparcie finansowe.

Celem program Szkolny Debiut jest wyrównanie szans edukacyjnych oraz wsparcie finansowe rodziców sześciolatków, którzy w roku szkolnym 2016/2017 zapiszą swoje dzieci do pierwszej klasy szkoły podstawowej na terenie gminy.

Wsparcie materialne udzielanie jest w formie refundacji wydatków na zajęcia dodatkowe, gry edukacyjne, zorganizowany wypoczynek w okresie wakacji i ferii, odzież i obuwie sportowe, artykuły szkolne, książki czy literaturę specjalistyczną. Wysokość wsparcia to 1000 zł dla jednego ucznia. Aby je otrzymać, do 10 września należy złożyć wniosek do dyrektora szkoły.

— Głównym celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci 6-letnich w klasie pierwszej przez kształcenie umiejętności kluczowych, rozwój zainteresowań, wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju umysłowego, psychicznego i społecznego uczniów oraz zagospodarowanie czasu wolnego — wyjaśniała Olga Zych przed podjęciem uchwały. Przewodnicząca rady, Alicja Eidtner zaznaczyła, że jeśli program przyniesie oczekiwane rezultaty, będzie kontynuowany.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages