Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

„Pasowanie na czytelnika”

2016-05-21 13:00:00 (ost. akt: 2016-05-21 13:13:31)

Autor zdjęcia: Kamila Wiśniewska

17 maja 2016 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na czytelnika zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kozłowie oraz Bibliotekę Szkolną Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kozłowie .

W pasowaniu wzięli udział uczniowie klasy I A i I B Szkoły Podstawowej.

Dyrektor GBP Pani Małgorzata Sowińska powitała uczniów, wychowawców oraz zaproszonych gości. W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Kozłowo Jacek Jankowski, Barbara Szczepkowska - dyrektor ZSP, Elżbieta Świgoń - kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Małgorzata Krzyżewska - dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Na początku uroczystości goście czytali dzieciom wiersze. Następnie uczniowie zobowiązali się, że będą kochać książki i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Pasowania uczniów dokonał Jacek Jankowski. Małgorzata Sowińska i Barbara Szczepkowska wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, książki i długopisy.


Kolejny etap uroczystości to zajęcia biblioteczne, podczas których uczniowie poznali tajemnice powstawania książki, zasady korzystania z księgozbioru.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodkie niespodzianki.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages