Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

XIII Gminny Przegląd Piosenki "Z piosenką przez świat"

2016-05-30 11:31:19 (ost. akt: 2016-05-30 09:37:09)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie odbył się coroczny, już XIII Gminny Przegląd Piosenki "Z piosenką przez świat" pod hasłem przewodnim "Hity lat dziewięćdziesiątych".

Wykonawcy dopisali w tym roku. Prezentowały się wszystkie szkoły gminy Kozłowo. Dopisali także goście, których powitała dyrektor ZS-P w Kozłowie Barbara Szczepkowska. Przybył wójt gminy Kozłowo Jacek Jankowski, Przewodnicząca Rady Gminy Kozłowo Alicja Eidtner, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kozłowo Zdzisław Szczepkowski, Przewodnicząca Komisji Oświaty Elżbieta Łachacz, Dyrektor BS o/Kozłowo Danuta Szymańska, Kierownik GOPS w Kozłowie Elżbieta Świgoń, Dyrektor GCKiS w Kozłowie Małgorzata Krzyżewska, Dyrektorzy Szkół Gminy Kozłowo Dorota Burska i Ewa Ostrowska. Przybyli także rodzice i mieszkańcy Kozłowa.

Występy w poszczególnych kategoriach zostały ocenione następująco:
kategoria klasy I-III szkół podstawowych;
miejsce I- klasa II a SP Kozłowo,
miejsce II- SP Szkotowo,
miejsce III – kl. III SP Kozłowo
miejsce IV- kl. IIb SP Kozłowo. -

kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych;
miejsce I- SP Zaborowo,
miejsce II- kl. V SP Kozłowo,
miejsce III- SP Rogóż.

kategoria gimnazja;
miejsce I- kl. III gimnazjum w Kozłowie,
miejsce II- gimnazjum Rogóż,
miejsce III- klasa I a gimnazjum w Kozłowie.

Wykonania wzruszały, bawiły i porywały do braw. Podkreśliła to Dyrektor ZS-P im. M. Zientary-Malewskiej Barbara Szczepkowska i przedstawicielka tegorocznego jury Kierownik GOPS w Kozłowie Elżbieta Świgoń. Dyrektor Barbara Szczepkowska w trakcie wręczania statuetek i nagród podziękowała tegorocznym sponsorom.

Na pochwałę zasługuje także profesjonalne poprowadzenie przeglądu przez uczniów klasy III gimnazjum w Kozłowie oraz ciekawe dekoracje wykonane przez uczniów klasy I a w Kozłowie. W przerwie na obrady jury uczniowie zostali tradycyjnie poczęstowani słodkim `co nieco`.

Organizatorzy- nauczyciele języków obcych z ZS-P Kozłowo również serdecznie dziękują dorosłym i uczniom za wsparcie i pomoc w przygotowaniach uroczystości. Zapraszamy w przyszłym roku.

Marzena Dębska-Ciesielska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages