Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

To był wyjątkowy dzień!

2016-06-06 18:19:38 (ost. akt: 2016-06-06 18:21:04)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

Mimo, iż Dzieci są dla nas najważniejsze całym rokiem, to jednak 1 czerwca różni się od pozostałych dni. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie na dzieci z grup 3-4 latków oraz 5- latków czekało wiele atrakcji.

Niesamowitą przygodą okazało się wspólne rysowanie mapy oraz poszukiwanie skarbu. W tym szczególnym dniu zawitali do nas seniorzy z gminy Kozłowo, którzy z wielką radością pomagali szukać ukrytego skarbu.

Po naszkicowaniu mapy, wspólnie z dziećmi wyruszyliśmy na poszukiwania. Po drodze maluchy znajdowały ukryte diamenty, co sprawiało im niesamowitą radość. Kiedy dzieci dotarły do mety, łopatkami wykopały ukryty skarb.

Kolejną niespodzianką była maskotka- Pan Mrówka, który wykonał z dziećmi rytmiczny taniec ,,Głowa, ramiona, ręce..”. Radości nie było końca.

Dużą inicjatywę w zorganizowaniu Dnia Dziecka wykazał Wójt Gminy Kozłowo Jacek Jankowski oraz Kierownik GOPS Elżbieta Świgoń.

Na dzieci czekały słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców i Bank Żywności w Olsztynie. Szczególne podziękowania należą się seniorom, którzy uczestniczyli z nami w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkie dzieci w tym dniu były radosne i szczęśliwe.

Paulina Pietrowicz-Koch
Monika Rochon

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages