Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Festyn na 102

2016-06-07 16:00:00 (ost. akt: 2016-06-06 18:53:53)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbył się Festyn Rodzinny. Uroczystość pod hasłem "Rodzina - tu wszystko się zaczyna" związana jest z XVIII warmińsko-mazurskimi Dniami Rodziny.

Na początku cała społeczność szkolna, goście i mieszkańcy okolicznych miejscowości wzięli udział we mszy świętej odprawianej przez ks. Andrzeja Chędoszko i ks. Michała Bekisza. Proboszcz parafii w Kozłowie przypominał o potrzebie szanowania i dbania o swoją rodzinę.

Następnie odbyła się część artystyczna. Przedszkolaki zatańczyły rock and rolla oraz krakowiaka. Uczniowie szkoły podstawowej recytowali wiersze o rodzinie własnego autorstwa oraz zaprezentowali piosenki z przeglądu "Z piosenką przez świat". Chór szkolny także zaśpiewał kilka pogodnych utworów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się występ niespodzianka. Był to taniec iluzjonistyczny w wykonaniu nauczycieli.

Kolejnym punktem programu były konkurencje sportowe. W wyścigach z przeszkodami brały udział maluchy i starsze dzieci. Zawody dla nauczycieli i rodziców wygrali rodzice.

Niezapomnianym wrażeniem był pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kozłowa. Niektóre dzieci postanowiły skorzystać z ochłody, którą dawała woda ze strażackich sikawek. Śmiechu i radości było co niemiara!

Kolejnymi atrakcjami był kiermasz ciast, frytki, kiełbaski z grilla. Dochód ze sprzedaży zasilił konto Rady Rodziców działającej na rzecz uczniów. Powodzeniem cieszyła się też loteria fantowa przygotowana przez uczniów klasy II A gimnazjum. Rodzice zaprosili na festyn zespół muzyczny Szymona Lipińskiego, który uświetnił nasz festyn i uatrakcyjnił wieczorną dyskotekę pod gołym niebem.

Cała uroczystość nie byłaby tak różnorodna i bogata w atrakcje, gdyby nie nasi sponsorzy. Podziękowania należą się też wszystkim nauczycielom, pracującym przy zorganizowaniu festynu, a szczególnie Małgorzacie Sowińskiej, która prowadziła całą uroczystość.

Wysiłek wielu osób i piękna pogoda sprawiły, że festyn udał się na 102!

Iwona Giranowska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pdpis #2006766 | 83.31.*.* 8 cze 2016 01:30

    :) super

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages