Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze

2016-10-04 12:00:00 (ost. akt: 2016-10-04 10:16:25)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

28 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbyło się spotkanie wszystkich grup przedszkolnych z panią policjantką

Udział wzięły wszystkie grupy przedszkolne: 3- latków, 4-5 latków oraz 5-6 latków. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa na drodze.

Pani policjantka w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.

Najmłodsi z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali krótkiej pogadanki dotyczącej bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego oraz pasażera.

Dzieci zostały również uwrażliwieni na potrzebę bycia widocznym na drodze, czemu służyć mają elementy odblaskowe, które każde dziecko powinno posiadać. Dzieciaki z zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu, o czym świadczyła „lawina” pytań skierowana do gościa.


Dla wszystkich przedszkolaków była to niewątpliwie ciekawa forma zdobywania i utrwalania wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze.
Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy, że i tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce w praktyce.

Karolina Błaszkowska, Monika Rochoń, Iwona Świderska


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages