Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

2016-10-28 20:00:00 (ost. akt: 2016-10-28 12:34:27)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

25 października w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się Ślubowanie i Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary – Malewskiej w Kozłowie.

W uroczystości brali udział: Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie Pani Barbara Szczepkowska, Wójt Gminy Kozłowo Pan Jacek Jankowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kozłowo Pan Zdzisław Szczepkowski, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kozłowie Pani Elżbieta Świgoń, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Kozłowie Pani Danuta Szymańska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Łachacz, Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Danuta Chmielewska, Skarbnik Rady Rodziców Pani Jolanta Gołębiewska, pierwszoklasiści i ich rodzice, nauczyciele, przedszkolaki i uczniowie klas II i III szkoły podstawowej.

Uczniowie odświętnie ubrani zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni klasy Pani Dagmary Nachtygal. Dzieci deklamowały wiersze, śpiewały piosenki, odgadywały zagadki czytane przez dyrektor szkoły, gości i rodziców starając się udowodnić, że każde z nich zasługuje na tytuł ucznia swojej szkoły. Najpierw pierwszaki ślubowały na sztandar, potem ich rodzice. Następnie pani dyrektor dokonała pasowania. Na twarzach pierwszaków było widać dumę i radość.

Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od rodziców i zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Dagmara Nachtygal


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages