Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

III Gminny Koncert Pieśni Patriotycznych

2016-11-09 14:00:00 (ost. akt: 2016-11-08 14:50:34)

Autor zdjęcia: Dorota Burska

Rozbudzanie uczuć patriotycznych to jeden z głównych celów koncertu, który cieszy się ogromną popularnością wśród społeczności lokalnej, dlatego też na trwałe wpisał się do kalendarza imprez naszej szkoły. Społeczność szkolna wraz z rodzicami aktywnie włączyła się w to nowe przedsięwzięcie i w roku 2016 Gminny Koncert Pieśni Patriotycznych miał miejsce po raz trzeci.

Swoją obecnością zaszczycili nas: wizytator Warmińsko - Mazurskiego Kuratorium Oświaty - Danuta Kryszałowicz, wójt Gminy Kozłowo - Jacek Jankowski, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nidzicy – Małgorzata Wilińska, kierownik GOPS w Kozłowie - Elżbieta Świgoń, kierownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kozłowie – Małgorzata Krzyżewska oraz dyrektor Zespołu Szkół w Janowie – Grażyna Obrębska wraz z zespołem wokalnym.

Podczas listopadowego koncertu uczniowie przygotowali program artystyczny poświęcony tym, którzy walczyli o wolną Polskę aż do ostatniej chwili, tym, którzy przez lata byli zapomniani, żyli prawem wilka – Żołnierzom Wyklętym.

Jak co roku, uczniowie, nauczyciele, rodzice i goście – Jacek Maculewicz oraz Piotr Lejbt, śpiewem i aktorską interpretacją piosenek wprowadzili publiczność w nastrój patriotyczny, przyozdobiony nutą harcerskich gawęd i ballad o ojczyźnie oraz rockowym klimatem znanych pieśni i piosenek patriotycznych.



Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sprogoz

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages