środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Uczniowie z Zaborowa składają życzenia pracownikom socjalnym

2016-11-26 20:00:00 (ost. akt: 2016-11-26 15:41:51)

Autor zdjęcia: SPZaborowo

Życzliwi pracownikom socjalnym, czyli z wizytą w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kozłowie.

21 listopada czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie odwiedzili Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kozłowie.

Dyrektor Szkoły-pani Ewa Ostrowska- złożyła w imieniu całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom socjalnym, którzy właśnie tego dnia obchodzili swoje święto.

Uczniowie wręczyli kwiaty jako skromny gest podziękowania za niesienie pomocy ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach. Pani Elżbieta Świgoń Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kozłowie opowiedziała dzieciom o pomocowym charakterze działalności pracowników socjalnych, zawodzie, którego najstarszą i najbardziej podstawową wartością jest godność człowieka.

Pracownicy przybliżyli uczniom różne formy pracy socjalnej i wręczyli czwartoklasistom słodkie upominki. Wiedzę, zdobytą podczas wizyty w GOPS, dzieci wykorzystały na godzinie wychowawczej.

W ramach edukacji zawodowej pod kierunkiem pani Anny Kozłowskiej uczniowie wykonali plakat, ukazujący cechy pracownika socjalnego oraz drzewo przedstawiające rodzaje działalności socjalnej.

Tekst: Anna KozłowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPZaborowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages