Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Kozłowie!

2016-12-29 07:00:00 (ost. akt: 2016-12-28 14:58:43)

Autor zdjęcia: Archiwum

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Kozłowie. Przewidziano mnóstwo atrakcji!

Impreza odbędzie się 15 stycznia o godz. 16:00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie. W jej organizację zaangażowanych jest wiele osób - pracownicy Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Biblioteki Publicznej.

Pierwszym punktem programu będzie kiermasz pierogów przygotowanych przez Seniorki. Podczas części artystycznej na scenie pojawią się dzieci z sekcji tanecznych GCKiS, zespół Kozłowianki oraz zespół Mufa. Tuż po nich okazję do prezentacji będą miały szkoły, które przedstawią informacje o przeprowadzonych w placówkach akcjach. W tym punkcie również nie zabraknie występu dzieci.

Na scenie zobaczymy znaną wszystkim kapelę Wrzos z Kownatek. Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Kozłowie przygotowali loterię fantową. Odbędzie się licytacja ,,mała" dla dzieci już od 1 zł i licytacja duża od 20 zł. Nie zabraknie kiermaszu produktów przygotowanych przez Katarzynę Płocharską, która część zysku przeznaczy na WOŚP. W programie przewidziany jest także kiermasz domowych ciast!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages