Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Wspólnie przygotowaliśmy boisko do siatkówki

2017-12-03 10:00:00 (ost. akt: 2017-12-05 16:32:22)
Wioletta Wierszewska - Śrut

Wioletta Wierszewska - Śrut

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

WIOLETA WIERSZEWSKA - ŚRUT funkcję sołtysa pełni bardzo krótko, od czerwca 2016 roku. Została wybrana po rezygnacji Moniki Gut. Sołectwo jest niewielkie, liczy około 120 osób.

— Wspólnie z radą sołecką i mieszkańcami przygotowaliśmy boisko do siatkówki, braliśmy udział w "boju sołectw" podczas zeszłorocznego Dnia Ziemi Kozłowskiej — mówi pani sołtys.

Mieszkańcy uczestniczyli w dożynkach, realizowali projekt "Krok w przeszłość. Po naukę i przygodę ze wsią Sątop", którego inicjatorką była członkini rady sołeckiej.

Najważniejszą inwestycją w roku 2017 było przygotowanie projektu świetlicy i zbudowanie przystanku autobusowego. Pieniądze pochodziły z Funduszu Sołeckiego.

— Wszystko, co przez te 2 lata udało nam się zrealizować razem z mieszkańcami jest dla mnie dużym osiągnięciem — mówi Wioletta Wierszewska - Śrut. Gdy rozpoczynała sołtysowanie najważniejsze było dla niej nawiązanie dobrej współpracy z mieszkańcami i to się udało.

— Nigdy nie zostałam sama z realizacją jakiegoś zadania, jest kilka osób zawsze chętnych do pomocy, za co bardzo dziękuję — dodaje pani sołtys.

Prywatnie jest mężatką, ma dwie wspaniałe córki, pracuje w urzędzie gminy w Kozłowie. Lubi przeczytać dobra książkę, a jej hobby to szydełkowanie.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages