Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

O wyniku zadecydowały ostatnie minuty

2017-03-29 10:00:00 (ost. akt: 2017-03-29 10:55:57)

Przez 3 tygodnie Czytelnicy i Internauci mogli głosować na swoje faworytki w konkursach na Miss Naszej Gazety Nidzickiej i Miss Internautów. O tytuły walczyło 14 dziewczyn z gm. Kozłowo. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Do ostatnich minut nie było pewne, która kandydatka wygra. O zwycięstwie zadecydowały pojedyncze głosy. Tytuł Miss Naszej Gazety Nidzickiej zdobyła Wiktoria Matuszewska, która miał o 7 głosów więcej niż Ola Głogowska. W głosowaniu "like" niepokonana okazała się Wioletta Barańska, która nieznacznie pokonała Martynę Gołębiewską.

Zwyciężczynie nie kryły swojej radości. — Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam Miss Naszej Gazety Nidzickiej — mówiła Wiktoria Matuszewska. — Bardzo cieszę się, że tak wiele osób wsparło mnie w głosowaniu. Chciałabym podziękować wszystkim za każde polubienie, komentarz i szczery uśmiech życzący powodzenia. To miłe, że na świecie są jeszcze bezinteresowni ludzie o dobrym serduszku — dodaje Wioletta Barańska.

Wiktoria zdecydowała się wziąć udział w konkursie, gdyż chciała nabrać większej pewności siebie. Wioletta decyzję o zgłoszeniu się podjęła spontanicznie. — Nie zastanawiałam się jak będą wyglądały pierwsze próby, kroki taneczne. Liczyłam, że będzie to dobra zabawa w towarzystwie nowo poznanych dziewczyn- i jak się okazało, nie myliłam się — zapewnia. Walka była bardzo zacięta.

Różnice w głosach raz malały, a raz wzrastały. — Nie nastawiałam się od razu na wygraną, ponieważ w konkursie brało udział wiele innych dziewczyn — przyznaje Wiktoria. Podobnego zdania była Wioletta. — Pierwszego dnia głosowania nawet nie myślałam o wygranej, ale kiedy moja liczba polubień kilkanaście dni później liczona była w setkach, a później w tysiącach, uznałam, że nie mogę tego zmarnować. W życiu zawsze staram się dążyć do wyznaczonego sobie celu i tak też było w tym przypadku — zapewnia.

Wiktorii w głosowaniu pomagali najbliżsi. — O oceny walczyłyśmy sprawiedliwie, ponieważ każdy głosował na swoją faworytkę — mówi. W przypadku Wioletty pierwsze prośby o polubienie konkursowego zdjęcia rozesłały jej siostry. — Wraz z upływem czasu zaczęli pomagać inni, przypadkowo poznani ludzie. Ich miłe odpowiedzi bardzo mnie zmotywowały. Najbardziej utkwiło mi w pamięci to zdanie: "Proszę, polubiłem. Przecież like nigdy się nie skończą. Powodzenia." — wspomina. Obie dziewczyny przyznają, że wcześniej nie brały udziału w tego typu konkursach.

To był ich debiut. Zainteresowania Wiktorii to taniec, śpiewa oraz nauka języka niemieckiego. — W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach oraz na rowerze. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest język niemiecki, który bardzo mnie interesuje. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką języka niemieckiego — mówi.
Zobacz także: Dziewczyny dały czadu! Sprawdź kto zdobył tytuł miss! Dziewczyny dały czadu! Sprawdź kto zdobył tytuł miss! 24 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie już po raz 9. odbyły się wybory Miss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej 2017. W tegorocznej edycji...


Wioletta lubi nawiązywać nowe znajomości, poznawać nowe kultury, tradycje i obyczaje. — W przyszłości chciałabym zostać kimś, kto będzie miał na co dzień kontakt z ludźmi. Interesuję się piłką nożną. Wyczerpujące treningi nie są dla mnie utrapieniem, ale wielką radością. W życiu kieruję się przekonaniem, że nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko w życiu ma swój sens — podsumowuje.

zl

Wiktoria Matuszewska - Miss Naszej Gazety Nidzickiej

	http://m.wm.pl/2017/03/orig/17545243-1373928146007270-6871908455108941328-o-375249.jpg

Wioletta Barańska - Miss Internautów

	http://m.wm.pl/2017/03/orig/img-4717-375516.jpg

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages