Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podnoszenie efektywności pracy w Szkole Promującej Zdrowie poprzez planowanie

2017-04-07 08:56:41 (ost. akt: 2017-04-07 08:58:36)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbyło się szkolenie pt. ,,Podnoszenie efektywności pracy w Szkole Promującej Zdrowie poprzez planowanie”. Wzięli w nim udział dyrektorzy i przedstawiciele szkół naszego województwa realizujący program Szkoła Promująca Zdrowie oraz Wojewódzki Koordynator Szkół Promujących Zdrowie Anna Zdaniukiewicz.

Zgromadzonych powitała dyrektor ZSP w Kozłowie Barbara Szczepkowska oraz Wojewódzki Koordynator Anna Zdaniukiewicz. Szkolenie poprowadzili dyrektor Jerzy Resicki i koordynator Irena Światkowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim oraz Beata Jóźwiak dyrektor Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie-Grabowie.

Najpierw dokonali prezentacji doświadczeń oraz sposobów wykorzystania wyników ewaluacji programu Szkoła Promująca Zdrowie w procesie planowania oraz doskonalenia jakości pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i innej statutowej szkół.

Prowadzący oraz Anna Zdaniukiewicz podnosili kompetencje uczestników w zakresie planowania pracy w Szkole Promującej Zdrowie. Następnie koordynator Dagmara Nachtygal dokonała prezentacji doświadczeń i działań w zakresie realizacji programu Szkoła Promująca Zdrowie w Zespole Szkolno-Przedszkolnego
w Kozłowie.

Na zakończenie odbyła się praca w grupach, w czasie której dyrektorzy i koordynatorzy ze szkoły w Waśniewie-Grabowie oraz Nowym Mieście Lubawskim doskonalili umiejętności przedstawicieli szkół naszego województwa w zakresie planowania według modelu SzPZ.

Anna Zdaniukiwicz podziękowała wszystkim za tak liczne przybycie, aktywne uczestnictwo i wspólne budowanie dobrego klimatu oparte na wzajemnym szacunku i dialogu.

Dagmara Nachtygal

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages