Piłkarze Gminy Kozłowo zdominowali rundę jesienną

2017-10-29 16:54:00(ost. akt: 2017-10-29 20:44:21)
Piłkarze Gminy Kozłowo liderami rozgrywek po rundzie jesiennej

Ostatnie mecze w rundzie jesiennej rozegrali piłkarze A-klasy. Lider rozgrywek Gmina Kozłowo rozgromiła na własnym boisku Avistę Łążyn aż...9:0, a Start Nidzica zremisował na wyjeździe z LZS Lider Złotowo 3:3
Dobiegły końca rozgrywki w piłkarskiej A-klasie gr.4 które zdominowane zostały przez przez piłkarzy Gminy Kozłowo którzy w swoim ostatnim ligowym jesiennym występie rozgromili na własnym boisku Avistę Łążyn 9:0 (4:0)

Nasz zespół od kilku kolejek zajmował 1 miejsce w ligowej tabeli i fotelu lidera nie oddał już do zakończenia jesiennej rundy. W ostatniej 11 ligowej kolejce rywalem kozłowian była Avista Łążyn.

Mecz od początku spotkania toczył się pod wyraźne dyktando miejscowych. Już w pierwszych minutach prostopadłe podanie otrzymuje wchodzący w pole karne Avisty Robert Sobotka i po minięciu bramkarza strzela gola do pustej bramki. Chwilę później ten sam zawodnik strzałem zza linii pola karnego podwyższa rezultat.

Kolejny gol jest autorstwa Łukasza Mańki który wykorzystał prostopadłe podanie i strzałem na krótki słupek podwyższył rezultat na 3:0. Zanosiło się na wysoki wynik i taki też był końcowy rezultat. Przed przerwą czwartego gola dla kozłowian ponownie zdobył Łukasz Mańka po ładnej trójkowej akcji z Bartkiem Grzela i Robertem Sobotka.

Po zmianie stron dał o sobie znać grający w zespole seniorów utalentowany junior Kacper Bruzda. To on minął pod rząd trzech zawodników z Łążyna i strzałem na długi słupek zdobył piątego gola. Na 6:0 podwyższył Łukasz Mańka wykorzystując spore zamieszanie w polu karnym rywala, a było to już trzecie jego celne trafienie w tym spotkaniu i nie było to jego ostatnie słowo w tym meczu.

Siódmego gola ponownie zdobywa junior Kacper Bruzda który na skrzydle minął z dziurą obrońcę gości i ładnym technicznym uderzeniem na długi słupek zdobył kolejnego gola. Na listę strzelców wpisał się też aktywny w tym meczu Bartek Grzela. Po jego uderzeniu bramkarza Avisty,,wypluł'' futbolówkę ale już przy dobitce Bartka był bezradny. Festiwal strzelecki zakończył Łukasz Mańka

Gmina Kozłowo na zakończenie rozgrywek rundy jesiennej wysoko wygrała z Avistą Łążyn 9:0. Mecz zdominowała już od pierwszej minuty i zasłużenie tak wysoko wygrała te spotkanie. Cały zespół zagrał bardzo skutecznie a sporo do gry zespołu wniósł grający utalentowany 15 letni junior Kacper Bruzda.

Drugi nasz reprezentant w rozgrywkach A-klasy Start Nidzica zremisował na wyjeździe z LZS Lider Złotowo 3:3. Gmina Kozłowo jest liderem po rundzie jesiennej mając w dorobku 22 zdobyte punkty a Start Nidzica zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów.

Gmina Kozłowo: Krzyżewski - T.Lesiński - P.Szczepański - Fahl - Grzela - Kowalski - Piotrkowski - Bruzda - Żmijewski - Sobotka - Mańka oraz Kowalik, Dobies, Frankowski, Świtkowski, Michciński