Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Kolędowanie w Szkole Podstawowej w Szkotowie

2017-12-27 10:00:00 (ost. akt: 2017-12-25 13:54:24)

Autor zdjęcia: SP Szkotowo

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III Szkoły Podstawowej w Szkotowie zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu „Anielskie opowiadanie świąteczne”, związanym tematycznie z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Najmłodsi pięknie mówili o rodzinie jako największej wartości w życiu człowieka, o empatii i otwartości względem innych. Negowały egoizm wśród ludzi. Publiczność wysłuchała życzeń świątecznych w formie rymowanek.

Piosenki zaśpiewane przez dzieci wzbudziły świąteczny nastrój, wprowadziły w zadumę, pozwoliły na chwilę refleksji. Nasi młodzi przyjaciele wystąpili w pięknych strojach. Za ich przygotowanie dziękujemy rodzicom dzieci. Występom najmłodszych towarzyszyła piękna świąteczna scenografia, nawiązująca do treści przedstawienia.

Przedstawienie i scenografia zostały przygotowane pod opieką wychowawczyń: Ewy Szymańskiej, Joanny Grzeli, Marii Chmielewskiej, Iwony Jaroszewskiej – w ramach współpracy zespołu edukacji wczesnoszkolnej.

Przedstawienie najmłodszych wzbogacili uczniowie starszych klas. Złożyli świąteczne i noworoczne życzenia. Wzbudzili emocje śpiewając kilka utworów nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia, wywołując w ten sposób magiczną aurę. Występ starszych uczniów został przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: Franciszka Niemiro, Jolanty Jarockiej, Izabeli Miller.

W uroczystości uczestniczyli goście: Wójt Gminy Marek Wolszczak, Zastępca Wójta Gminy Jacek Jankowski, Sekretarz Gminy Bożena Judycka, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zdzisław Szczepkowski, pielęgniarka szkolna Wioletta Pargólska oraz rodzice i bliscy uczniów.

Ewa SzymańskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPSzkotowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages