Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Przechodnie byli pozytywnie zaskoczeni

2018-03-25 12:00:00 (ost. akt: 2018-03-25 20:46:01)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

Uczniowie, nauczyciele, i rodzice Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wzięli udział w akcji „Pielęgnujemy tradycje”.

Od 14 do 23 marca cała szkoła zaangażowała się w zbieranie bazi, bukszpanu i wykonywanie ozdób do palm wielkanocnych. 21 marca odbyły się warsztaty, na które zgłosiło się ponad 30 osób od klasy 1 szkoły podstawowej po klasy gimnazjum. Każdy mógł wykonać dla siebie palmę, którą zaniesie do kościoła w Niedziele Palmową.

Harcerze działający przy ZSP Kozłowo wykonali 37 palm, które zostały rozdane 22 marca na terenie Kozłowa. Przechodnie byli bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Akcją naszą pochwaliliśmy się również w wielu instytucjach. Byliśmy w Urzędzie Gminy gdzie przyjął nas Wójt Marek Wolszczak, w GOPS u kierownik Elżbiety Świgoń, w GCKiS u dyrektor Małgorzaty Krzyżewskiej, w Banku Spółdzielczym u Dyrektor Danuty Szymańskiej, w Gminnej Bibliotece, w ośrodku zdrowia, w Gospodarstwie Rolnym u państwa Kwiecień.

Spotkaliśmy również dzielnicowego Przemysława Rychcik. Palma została również przekazana do kościoła w Kozłowie do proboszcza Andrzeja Chędoszko.

Ogromne wsparcie w akcję Dyrektor Barbary Szczepkowskiej przyczyniło się do rozpropagowania akcji. Już wszyscy wiedzą, że uczniowie w Kozłowie znają i pielęgnują tradycje.

Mirosława OstrowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages