Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

21 harcerek i harcerzy złożyło przyrzeczenie

2018-05-30 16:00:00 (ost. akt: 2018-05-29 12:07:20)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

25 maja w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kozłowie odbyła się bardzo szczególna uroczystość. Harcerki i harcerze z 22 DDH „Waleczne Orły” złożyło przyrzeczenie harcerskie.

Był to wieczór szczególny. Ponieważ był zwieńczeniem całorocznej ciężkiej pracy drużyny. W zorganizowanym przy szkole w Kozłowie ognisku wzięli udział harcerze, rodzice, zaproszeni goście oraz zaprzyjaźniona drużyna Zielone Dęby z Ruszkowa.

Drużyna Zielone Dęby śpiewała piosenki harcerskie i zorganizowała zabawy dla harcerzy. Przyrzeczenie harcerskie odebrał od harcerzy Komendant Hufca w Działdowie hm. Andrzej Umiński. Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Marek Wolszczak, Wójt Jacek Jankowski, Dyrektor ZSP w Kozłowie Barbara Szczepkowska, Kierownik GOPS Elżbieta Świgoń, Dyrektor GBP Małgorzata Sowińska.

Zaszczytu złożenia przyrzeczenia dostąpili: Natalia Semeniuk, Julia Kowalewska, Nikola Czyżewska, Wioletta Barańska, Mateusz Fidurski, Laura Białobrzeska, Julia Najmuła, Zuzanna Kaczorowska, Alicja Najmuła, Kinga Szmitka, Dominik Szymański, Natalia Fabianowicz, Mikołaj Kowalewski, Julian Kowalewski, Nikodem Głuszek, Tobiasz Murawski, Filip Kazimierski, Igor Chmielewski, Karol Otrębski, Joanna Liberadzka i Mirosława Ostrowska. Harcerze po złożeniu przyrzeczenia zamienili lilijki na krzyże harcerskie.

Mirosława Ostrowska otrzymała granatowy sznur drużynowej, który oficjalnie wręczył jej Komendant Hufca.

Mirosława OstrowskaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages