Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji

2018-06-06 13:00:00 (ost. akt: 2018-06-05 11:50:47)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

Tegoroczne XX warmińsko-mazurskie Dni Rodziny obchodzone były pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kozłowie zostały one ukoronowane 1 czerwca festynem połączonym z Dniem Dziecka.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor ZSP w Kozłowie Pani Barbara Szczepkowska. Podczas swojego wystąpienia przywitała zgromadzonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów. Następnie złożyła wszystkim dzieciom i tym dużym, i małym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Tego dnia zaszczycili nas również swoją obecnością przedstawiciele gminy Kołowo: Wójt i Zastępca Wójta Gminy Kozłowo Marek Wolszczak i Jacek Jankowski, którzy obdarowali uczniów naszej szkoły słodkimi upominkami.

Następnie głos zabrała koordynator Dni Rodziny Małgorzata Sowińska, która przedstawiła program tegorocznego festynu. Po wystąpieniu koordynatora uroczystości wszyscy zgromadzeni na boisku szkolnym przeszli barwnym korowodem ulicami Kozłowa. Jak na prawdziwy marsz przystało nie zabrakło transparentów z hasłami związanymi z Dniem Dziecka i Dniami Rodziny oraz kolorowych balonów.

Po powrocie do szkoły na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wszyscy pracownicy naszej szkoły zadbali o to, aby ten dzień był radosny i wyjątkowy.

Na początku wydarzenia zostały uświetnione występami najmłodszych artystów z przedszkola, później nie lada niespodziankę przygotowali rodzice przedszkolaków, którzy w przebraniu staruszków wykonali śmieszny taniec.

Dla starszych uczniów ze szkoły podstawowej został przygotowany quiz patriotyczny „Kocham Cię Polsko!”, nie zabrakło również konkursów plastycznych: „Ważne wydarzenia w Niepodległej” oraz „Dopalacze? Zareaguj!”.

Uczniowie z klasy VII wyruszyli na edukacyjną wycieczkę „ Szlakiem Bitwy pod Tannenbergiem”, natomiast uczniowie z klas gimnazjalnych wraz z rodzicami wzięli udział w grze terenowej.

Ostatnim punktem programu były zawody sportowe.

Na koniec uroczystości Dyrektor ZSP w Kozłowie Barbara Szczepkowska oraz Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak podziękowali wszystkim za wspólne świętowanie oraz podsumowali konkursy i wręczyli nagrody. Ten dzień był bardzo wyjątkowy, wszyscy wrócili do domów w znakomitych nastrojach.

Karolina KoszewnikówPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages