Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Kocham Cię Polsko!

2018-06-13 10:00:00 (ost. akt: 2018-06-12 10:40:51)

Autor zdjęcia: Joanna Mergalska

W Szkole Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej w Kozłowie klasa VII a pod kierunkiem Karoliny Koszewników, Kamili Zielińskiej i Małgorzaty Różyckiej zorganizowała konkurs „KOCHAM CIĘ POLSKO!”.

Głównym celem quizu było upowszechnienie wiedzy na temat polskiej historii i kultury, a także walorów przyrodniczych i krajobrazowych naszego kraju i regionu.

Podczas konkursu uczniom została zaprezentowana prezentacja multimedialna dotycząca historii i geografii naszego kraju, a w tym w szczególności naszego regionu.

Konkurs poprowadziły uczennice: Agata Szczepańska, Marysia Reszka i Kalina Stefańska. Podczas konkursu reprezentanci klas IV-VII szkoły podstawowej zmagali się z niełatwymi pytaniami związanymi z naszymi noblistami oraz innymi wybitnymi Polakami, jak też i pytaniami ogólnymi dotyczącymi języka polskiego, historii, geografii i wydarzeń bieżących.

Każda klasa wykazała się dużą wiedzą dotyczącą powyższych zagadnień. Uczniowie zagrali również w kalambury. Zwycięzcami konkursu została drużyna Mocarzy: Oskar Kosewski, Natalia Fabianowicz, Karol Kucmus, Bartek Chmielewski.
Na koniec quizu dyrektor ZSP w Kozłowie pani Barbara Szczepkowska wręczyła zwycięzcom nagrody i dyplomy oraz pogratulowała wszystkim klasom wiedzy i pomysłów.


Karolina KoszewnikówPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zspkozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages